30.06.2015

Компанія «Samsung Electronics Україна» — титульний спонсор нічного забігу Samsung Galaxy S6 Night Run 2015

Компанія «Samsung Electronics Україна» стала титульним спонсором першого в Україні нічного забігу вулицями міста – Samsung Galaxy S6 Night Run, який відбудеться 25 липня у столиці. У програмі заходу два забіги: 5 та 10 км центральними вулицями міста, а також концерт електронної музики.

«Samsung Galaxy S6 Night Run 2015 — це не класичний забіг — це драйв, емоції, шоу. Кияни вперше стануть свідками подібної події в нашій країні, але у світовому масштабі нічні забіги — надзвичайно популярний формат. Протягом останніх років компанія Samsung Electronics підтримує подібний захід в Дубліні і це один з кращих нічних забігів у світі. Упевнений, що і Samsung Galaxy S6 Night Run 2015 пройде на найвищому рівні», — розповів Дмитро Черницький, генеральний менеджер компанії Run Ukraine.

«Компанія Samsung Electronics приділяє особливу увагу проектам, покликаним популяризувати спорт та здоровий спосіб життя. З 2000 року компанія є генеральним спонсором Національного олімпійського комітету та Олімпійської збірної України, а також підтримує цілий ряд інших спортивних змагань, -зазначила Людмила Притула, керівник відділу корпоративного маркетингу компанії «Samsung Electronics України». — Samsung Galaxy S6 Night Run 2015 — це перший в Україні нічний забіг вулицями міста і ми раді стати титульним спонсором цього заходу, який, сподіваємося, стане традиційним для столиці. Впевнена, що наші новітні пристрої, такі як флагманські смартфони Samsung Galaxy S6 і Galaxy S6 edge, допоможуть користувачам, які прагнуть вести здоровий спосіб життя, продовжувати вдосконалювати себе, мотивуючи їх на постійний розвиток, рух і нові досягнення».

Відзначимо, що Samsung Galaxy S6 Night Run 2015 — це не перший досвід співпраці компанії «Samsung Electronics України» і «Run Ukraine». Навесні цього року «Samsung Electronics Україна» виступила офіційним спонсором Nova Poshta Kyiv Half Marathon. Після якого всі учасники заходу безкоштовно отримали власні фотографії в Facebook, створені завдяки унікальній технології автоматичного розпізнавання осіб з миттєвим публікацією їх в мережу Samsung Pic2Go, а переможці забігів отримали інноваційні смарт-годинник Samsung Gear S.