27.07.2015

Samsung Galaxy S6 Night Run у деталях

You know the day destroys the night,
Night divides the day,
tried to run, tried to hide,
Break on through to the other side!
Break on through to the other side!
Break on through to the other side!

© The Doors

Якщо суботній вечір ви провели в компанії щасливих усміхнених людей і при цьому самі не могли відпустити посмішку з обличчя, якщо гучна музика і яскраві спалахи нічного міста змусили вас забути про літню спеку і втому, і нарешті якщо після цього вечора ви закохались в біг – це вірні ознаки того, що ви побували на Samsung Galaxy S6 Night Run! Перший в історії українського спорту нічний забіг пройшов саме так, як того жадали фанати спорту – драйвово, весело і нестримно!

На кілька годин центральні вулиці Києва перетворились на територію урбаністичної спортивної культури. Наймасштабніша бігова подія літа об’єднала півтори тисячі спортсменів з багатьох країн світу – разом з українськими фанатами швидкості краєвидами нічного міста вийшли насолодитись бігуни з США, Великобританії, Білорусі, Німеччини, Данії, Швеції, Болгарії, Росії, Франції, Італії, Нідерландів, Угорщини і Словаччини. І звичайно ж географія українського представництва Samsung Galaxy S6 Night Run простягнулась від Києва до Ялти, і від Донецька до Львова.

Ще до настання сутінок отримавши потужний заряд енергії від резидентів KISS FM  DJ Arfeeva і DJ Mr.Sunny зі сцени зведеної біля Палацу спорту, спортивні хлопці та дівчата під гучну музику цілим потоком зірвались з лінії «старт-фініш», щоб освітити нічне місто своїми ліхтарями, посмішками і спортивним драйвом. Ну а вже після дистанцій на 5 і 10 км на всіх учасників чекав чудовий живий виступ від співачки Alloise. Перед забігом співачка наголосила:

— Насправді, я завжди всіма силами підтримую спортивні заходи, тому як я і сама затята прихильниця спортивного дозвілля. Тому, звичайно, для мене в радість буде виступити для тих, хто пробіжить ці дві дистанції центром Києва. В спорті головне, щоб з’явилося бажання змінити себе, от і все. Далі все просто — чим більше про це думаєш, тим далі відкладаєш початок роботи над собою, і тим менше сил залишається для дії. Тому, займаючись спортом, важливо не роздумувати, а діяти!

Хоча справжні зірки цього вечора виступали не на сцені, а на біговій доріжці. Адже Samsung Galaxy S6 Night Run це не просто спортивна подія, це справжнє свято – і свято це було влаштовано не тільки організаторами, а й в ще більшій степені самими бігунами, багато з котрих вийшли на дистанцію в чудернацьких вбраннях, що стали наче фонтаном позитиву для всіх присутніх. Так американець Джон Квін пробіг 10 км в костюмі банана! Деякі ж інші бігуни відповіли Квіну вбраннями телепузиків, балерин, янголят, і… кремезних регбістів – так один зі спортсменів проривався крізь фінішну пряму, затиснувши під пахвою регбійного м’яча! В палаючому всіма фарбами пелотоні свої бігові навички показували і топ-моделі Надія Шаповал і Елла Кадиба, колишня співачка «ВІАГРА» Санта Дімопіліус, відома мистецтвознавиця Катя Тейлор.

Як водиться в подібних заходах, справжніх героїв вечора вистачало не тільки серед переможців забігів. Так особливу підтримку публіки отримав найстарший учасник Samsung Galaxy S6 Night Run – 66-річний киянин Микола Величко, що вийшов на дистанцію в 10 км, прийшовши до фінішу раніше за багатьох своїх набагато молодших колег-бігунів.

Слід відзначити, що саме ті спортсмени, котрі закривали пелотон, отримали найбільшу кількість схвальних і підбадьорливих вигуків від глядачів, що заповнили Спортивну площу. Можливо тому, що переможці і лідери змагань пронеслися вулицями Саксаганською і Жилянською аж надто швидко, як, наприклад відомий бігун Станіслав Маслов, що, перемігши на дистанції в 5 км, став першим хто зірвав цього вечора стрічку на фініші. Зате менш спритні колеги Стаса на фінішній прямій мали змогу позабути про виснажливі кілометри спекотного літнього Києва, відчуваючи підтримку публіки і дівчат-чірлідерів, що чекали на спортсменів на останніх метрах дистанції.

Тут вже бігуни не стримували емоцій – беручись за руки, лінію фінішу перетинали усміхнені закохані пари, що разом подолали це випробування, в той час як інших спортсменів приймали в обійми друзі. І тут вже площа наповнилась фотоспалахами, і це були саме ті хвилини, коли слово «селфі» не дратувало нікого – цей момент в житті хотілося запам’ятати всім учасникам Night Run!

Особливо ж його запам’ятають не тільки переможці, але й ті щасливці, що отримали призи від спонсорів після рендомного вибору серед всіх учасників забігу. Cвітлана Дробот стала володарем телефону Samsung Galaxy S6 Night Run, а Сергій Овчинніков отримав годинник Samsung Gear S!

Генеральний менеджер компанії Run Ukraine Дмитро Черницький підвів своє резюме першому в історії України масовому нічному забігу:

— У цьому заході ми намагалися поєднати біг та культуру. Нічний забіг – це творчість, це музика, світло, спорт. У поєднанні все це створило надзвичайну атмосферу на заході. Нічний Київ – надзвичайний, він живе своїм життям і сьогодні ми долучилися до нього. Цієї суботи столичні нічні клуби були пусті – уся прогресивна молодь була на Samsung Galaxy S6 Night Run. Вдячний кожному, хто став частинкою цього заходу.

Після такого вдалого старту практики нічних забігів в Києві вже не залишається сумнівів, що Samsung Galaxy S6 Night Run став лише першою ластівкою в новій довговічній спортивній традиції столиці!