13.07.2015

Співачка Alloise виступить для київських бігунів

Стала відома концертна програма Samsung Galaxy S6 Night Run — унікального спортивного заходу, який 25 липня відбудеться у центрі Києва. Під час нічного забігу, в якому візьмуть участь кілька тисяч бігунів, для спортсменів і просто бажаючих поспостерігати за подією, зі сцени виступлять резиденти KISS FM DJ Arfeeva і DJ Mr.Sunny. Ну а хедлайнером бігового фестивалю стане популярна співачка Alloise, виступ якої увінчає закінчення 10-кілометрового масового пробігу по центру міста.

Сама співачка тільки долучається до такого виду дозвілля як біг, хоча сама вже давно захоплюється спортивними танцями, і не дає собі послаблень в тренуваннях:

— Насправді, я завжди всіма силами підтримую спортивні заходи, тому як я і сама затятий прихильник спортивного способу життя. Тому, звичайно, в радість буде виступити для тих, хто пробіжить дві дистанції по центру Києва, — говорить сама Alloise. — Знаєте, чим мені подобається спорт? Тут головне не думати, а швидко діяти — адже чим довше думаєш, бігти або не бігти, тим на більший термін відкладаєш початок роботи над собою, і тим менше сил залишається для дії.

Alloise та резиденти KISS FM виступлять зі сцени, встановленої біля столичного Палацу спорту. Початок концертної програми — о 20:00.

Нагадаємо, що Samsung Galaxy S6 Night Run — це новаторський для України біговій фестиваль, під час якого з настанням темряви три тисячі спортсменів озброяться спеціальними ліхтариками і пробіжать від Палацу спорту по вулицях Саксаганського та Жилянській дві дистанції в 5 і 10 км. У всьому світі подібні фестивалі вже стали традицією для багатьох мегаполісів. Подати заявку на участь в Samsung Galaxy S6 Night Run може будь-який бажаючий. Реєстрація триває до 20 липня на сайті: www.kyivnightrun.org.

У рамках підготовки до заходу 18 липня відбудеться четверта, заключна пробіжка містом  – Pre-party#4. Samsung Galaxy S6 Night Run.