27.07.2015

У Києві відбувся яскравий нічний забіг – Samsung Galaxy S6 Night Run

25 липня у Києві відбулася найяскравіша спортивна подія року – масовий нічний забіг Samsung Galaxy S6 Night Run. Любов до бігу та жага пригод об’єднала півтори тисячі учасників, які у суботу вийшли на старт  першого нічного забігу Києвом.

Зона Старт/фініш Samsung Galaxy S6 Night Run розмістилася у самісінькому центрі столиці – на Спортивній Площі.  Перші бігуни почали з’являтися тут ще в обідній час, адже кожному учаснику необхідно було отримати пакет учасника, видача яких  відбувалося в БФК Гуллівер. Після цього можна було відпочити на м’яких пуфах у зоні гостинності від adidas та поринути у віртуальну реальність завдяки продукції  Samsung.

«Нічний забіг – це музика, світло, спорт, це свято. У поєднанні все це створило надзвичайну атмосферу заходу. Нічний Київ – надзвичайний, він живе своїм життям і сьогодні півтори тисячі бігунів долучилися до нього. Думаю, що у суботу столичні нічні клуби були пусті – уся прогресивна молодь брала участь уSamsung Galaxy S6 Night Run.» — розповів Дмитро Черніцький, генеральний менеджер  Samsung Galaxy S6 Night Run.

«Samsung з величезним задоволенням підтримав нічний забіг вулицями Києва Samsung Galaxy S6 Night Run 2015, який є першим подібним заходом в Україні, і, сподіваємося, стане новою доброю традицією. Для Samsung — підтримка і пропаганда здорового способу життя є важливою складовою корпоративної філософії, саме тому компанія приділяє так багато уваги розробці нових пристроїв і сервісів, розрахованих на користувачів, які ведуть здоровий спосіб життя,» — зазначив Віталій Кузнєцов, директор департаменту мобільних пристроїв «Samsung Electronics Україна ».

Музика — одна з найважливіших складових Samsung Galaxy S6 Night Run. Під час забігу ритм зі сцена задавали резиденти KISS FM — DJ Arfeeva и DJ Mr.Sunny. А після фінішу для всіх присутніх виступила відома українська співачка Alloise.

«Насправді, я завжди всіма силами підтримую спортивні заходи, тому як я і сама затятий прихильник спортивного способу життя. Тому, звичайно, з радістю погодилася виступати на Samsung Galaxy S6 Night Run, — говорить сама Alloise. — Знаєте, чим мені подобається спорт? Тут головне не думати, а швидко діяти — адже чим довше думаєш, бігти або не бігти, тим на більший термін відкладаєш початок роботи над собою, і тим менше сил залишається для дії».

Щодо спортивної складової заходу, то перемогу на дистанції 10 км серед чоловіків святкував Вадим Рогозовський, його час 33:03. Серед жінок найспритнішою на десятці стала Олександра Азарова, її результат – 40:58

Призери Samsung Galaxy S6 Night Run:

10 км (чоловіки):

Вадим  Рогозовський 33:03
Олександр Головницький 33:25
Сергій Попов 34:11

 

10 км (жінки):

Олександра Азарова 40:58
Олена Симонок 43:38
Марина Саєнко 44:53

 

5 км (чоловіки):

Станіслав Маслов 15:52
Іван Ніколаєвський 17:38
Сергій Іващенко 18:35

 

5 км (жінки):

Олена Жушман 19:35
Тетяна Забожчук 20:17
Марія Лосєва 20:29

 

Долучилися до нічної пробіжки і відомі українці: співачка Санта Дімополус, ТОП-моделі Надія Шаповал та Елла Кандиба.  Із зони гостинності за бігунами слідкували: телеведучий Ігор Циганик, фіналіст Голосу Країни Влад Ситнік, а також продюсер Яна Алтухова.

Головній події  Samsung Galaxy S6 Night Run  передували  чотири безкоштовні бігові вечірки –  Pre-party Samsung Galaxy S6 Night Run, які відбувалися у різних точках міста. Загалом у цих пробіжках взяло участь більше 600 осіб.

Організатор Samsung Galaxy S6 Night Run  — компанія Run Ukraine, яка впродовж останніх шести років займається проведенням Wizz Air Kyiv City Marathon та Half Marathon.

Титульний спонсор – Samsung Galaxy S6.

Генеральний автомобільний спонсор —  АВТ Баварія, офіційний імпортер автомобілів BMW в Україні.

Партнери заходу:  БФК Гулівер і компанія adidas.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Вікторія Веремієнко
PR&Media coordinator
моб.тел: +380 67 995 27 67
email: veremiienko@runukraine.org
site: www.kyivnightrun.org