Архів новин | Samsung Galaxy S7 Night Run

Всі дистанції

До старту
залишилось
  • Офіційний спонсор
  • Офіційний спонсор
  • Титульний спонсор
  • Офіційний спонсор
  • Генеральний медіа партнер
  • Генеральний медіа партнер

Архів новин

Травень

31.05.2016
Заключне Pre-Party Samsung Galaxy S7 Kyiv Night Run

Запрошуємо вас на заключне Pre-Party Samsung Galaxy S7 Kyiv Night Run! Відбудеться 5 червня (НЕДІЛЯ!) о 20:30 біля магазину Samsung Ukraine за адресою: Хрещатик, 44. Як завжди, музичним спонсором у нас виступає Mr.Sunny — dj KISS FM UKRAINE! Давайте розбудемо бігом центр столиці! Адже за тиждень відбудеться перший фановий забіг цього літа — 11 червня […]

18.05.2016
Pre-Party #2 Samsung Galaxy S7 Night Run.

На першому відкритому Pre-party Samsung Galaxy S7 Night Run було до 100 людей, незважаючи на дощ! Дякуємо всім, що обрали нашу подію як спосіб провести вечір суботи, та запрошуємо взяти участь у другій «вечірці»! Цього разу зустрічаємося біля ТРЦ Gulliver о 20:30 і погоду обіцяють кращу, тож приходьте самі та беріть друзів! На учасників очікують […]

13.05.2016
Pre-party Samsung Galaxy S7 Night Run.

Сталося, зовсім скоро перша бігова вечірка Pre-party Samsung Galaxy S7 Night Run! До нічного забігу, як слідує, будемо готувати ввечері — вже в цю суботу (14 травня) о 20:30 чекаємо всіх на першій Pre-party Samsung Galaxy S7 Kyiv Night Run! На учасників очікують цікаві бігові екскурсії нічним містом, якісна музика від відомих ді-джеїв і розіграш […]

Квітень

26.04.2016
Розпочато реєстрацію на Samsung Galaxy S7 Night Run!

Від сьогодні кожен бажаючий може доєднатися до грандіозної події цього літа – нічного забігу Samsung Galaxy S7 Night Run. На тебе чекає справжня магічна атмосфера спортивного свята, яскравих вогнів та електронної музики! Нічна прохолода, пусті вулиці Києва, потужний потік емоцій — все це Samsung Galaxy S7 Night Run. У програмі Samsung Galaxy S7 Night Run […]

Липень

27.07.2015
Samsung Galaxy S6 Night Run у деталях

Якщо суботній вечір ви провели в компанії щасливих усміхнених людей і при цьому самі не могли відпустити посмішку з обличчя, якщо гучна музика і яскраві спалахи нічного міста змусили вас забути про літню спеку і втому, і нарешті якщо після цього вечора ви закохались в біг – це вірні ознаки того, що ви побували на Samsung Galaxy S6 Night Run!

У Києві відбувся яскравий нічний забіг – Samsung Galaxy S6 Night Run

25 липня у Києві відбулася найяскравіша спортивна подія року – масовий нічний забіг Samsung Galaxy S6 Night Run. Любов до бігу та жага пригод об’єднала півтори тисячі учасників, які у суботу вийшли на старт першого нічного забігу Києвом.

24.07.2015
Шановні представники ЗМІ!

Розпочато акредитацію на Samsung Galaxy S6 Night Run 2015, який відбудеться 25 липня у Києві. Звертаємо Вашу увагу, що акредитація на захід обов’язкова.

13.07.2015
Співачка Alloise виступить для київських бігунів

Стала відома концертна програма Samsung Galaxy S6 Night Run — унікального спортивного заходу, який 25 липня відбудеться у центрі Києва.

06.07.2015
Цими вихідними у Києві відбулася друга міська вечірня пробіжка – Pre-party#2 Samsung Galaxy S6 Night Run

Більше сотні молодих та активних жителів столиці цими вихідними зібралися у центрі міста, біля Палацу Спорту аби пробігти нічним містом та зарядитися позитивними емоціями.

Червень

30.06.2015
Компанія «Samsung Electronics Україна» — титульний спонсор нічного забігу Samsung Galaxy S6 Night Run 2015

Компанія «Samsung Electronics Україна» стала титульним спонсором першого в Україні нічного забігу вулицями міста – Samsung Galaxy S6 Night Run, який відбудеться 25 липня у столиці. У програмі заходу два забіги: 5 та 10 км центральними вулицями міста, а також концерт електронної музики.

22.06.2015
У Києві відбулося перше Pre-party Samsung Galaxy S6 Night Run

Цими вихідними у Києві спостерігалось аномальне скупчення спортивних і молодих киян, всі вони прийшли на першу нічну пробіжку — Pre-party Samsung Galaxy S6 Night Run.

10.06.2015
Розпочато реєстрацію на Samsung Galaxy S6 Night Run!

Відсьогодні кожен бажаючий може доєднатися до грандіозної події цього літа – нічного забігу Samsung Galaxy S6 Night Run.