Про захід | Samsung Galaxy S7 Night Run

Всі дистанції

До старту
залишилось
  • Офіційний спонсор
  • Офіційний спонсор
  • Титульний спонсор
  • Офіційний спонсор
  • Генеральний медіа партнер
  • Генеральний медіа партнер

Про захід

У Києві вдруге відбудеться неймовірне спортивне шоу, яке немає аналогів в Україні.

Це подія для тих, хто вже закоханий у біг і для тих, хто закохається в нього цього вечора. Samsung Galaxy S7 Night Run відкриє в тобі можливості, про які ти навіть не здогадувався. Ти ще не знаєш, що в тобі спить переможець, який прокинеться на старті під запальну музику відомих ді-джеїв. Якщо ти втомився від літньої спеки, від буденності, і хочеш відпочити та наповнитись енергією –  не пропустити цей вечір.

Це місто стане іншим, невпізнаним, коли його огорнуть сутінки. І ти також змінишся. Порожні вулиці будуть осяяні вогниками тисячі учасників, які бігтимуть з освітлювальними приладами. Як світлячки, як один злагоджений механізм, єдине серце, яке б`ється вірною любов`ю до бігу.

На тебе чекає не  банальний спортивний захід, а справжнє фантастичне розважальне шоу, яке змінює життя кожного, хто спробував підкорити свою дистанцію. Те відчуття, коли ритми електронної музики запалюють драйвом і хочеться набирати швидкість назустріч своїй мрії, не зрівняти ні з чим. Нічна бігова екскурсія вулицями Києва вивільнить всі твої емоції, зокрема нестримну радість від того, що став з учасниками однією великою біговою родиною. Ніколи не зможеш забути міцні обійми, щирі оплески та вірну підтримку міста. А місто не спатиме. Тисячі бігунів змусять навіть асфальт пульсувати.

Саме ти осяєш це місто своїм запаленим серцем та жагою до перемоги в очах. Станеш героєм справжньої урбаністично-спортивної вечірки, адже окрім забігу на відвідувачів чекає інтригуюча родзинка — особливий концерт. Організатори підготували для тебе все, щоб ти світився радістю цього вечора. У програмі Samsung Galaxy S7 Night Run дві дистанції: 5 та 10 км центральними вулицями міста. Але це ще не все! Окрім звичайних забігів, на учасників чекатиме дещо абсолютно нове в історії стартів: дистанції для роллерів також на 5 та 10 км. Ще будуть перші нічні перегони роллерів. Ти знаєш що це означає?

Мрії здійснюються! Стартуємо та фінішуємо у центрі Києва – біля Палацу Спорту. В цей літній вечір 11 червня ти зрозумієш, що спорт – це значно більше, ніж ти думав. Це ціла культура, а для когось – життя. Навіть фотографії, які залишаться після події, випромінюватимуть шалену енергію свята. Без сумнівів, ти радісно переглядатимеш свої Selfie і будеш щасливим, бо зробив виклик собі в той самий вечір, коли запалювались не тільки вогні, а й серця.